Vykurovanie

voda, kanalizácia, plyn


Projektovanie

dodávka, montáž, servis

Správa kotolní

O NÁS

Venujeme sa projektovaniu a montáži technických zariadení budov v oblasti vykurovania, chladenia, zdravotechniky, plynoinštalácie a energetickej certifikácie. V oblasti tepla projektujeme a realizujeme všetky druhy budov od rodinných domov cez bytové domy až po výrobné haly. Všetky práce v oblasti TZB zabezpečujeme aj na kľúč. Momentálne sme tím 15tich ľudí v Bratislave a v Nitre. Na našu činnosť disponujeme všetkými potrebnými certifikátmi a oprávneniami. Máme oprávnenia na revízie plynových a tlakových VTZ.

  • Projektovanie vykurovacích a chladiacich systémov
  • Dodávka, montáž a servis
  • Vyregulovanie kúrenia a teplej vody
  • Správa kotolní
3800

PROJEKTOV

610

REALIZÁCIÍ

2600

VYREGULOVANÝCH OBJEKTOV

REFERENCIE

O kvalite našich služieb a stabilite firmy svedčia aj technické vybavenia, ktoré sme realizovali. Staňte sa aj vy našim spokojným zákazníkom.

CHCETE VEDIEŤ VIAC?

Táto webstránka používa súbory cookies

Na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby.